MENU
„Zdjęcie to tylko skrawek rzeczywistości,
poruszający magię niezapomnianych wspomnień”

CZEŚĆ!

JESTEM ALEKSANDRA

Cześć, mam na imię Aleksandra!
Jestem fotografem wspomnień. Kocham w fotografii to, że mogę uchwycić najbardziej wartościowe momenty Waszego życia, łącznie z emocjami towarzyszącymi tym wydarzeniom. Zależy mi by pokazywać na zdjęciach prawdziwe uczucia i miłość.
W fotografii najbardziej cenię piękne światło, klimat miejsca i czasu oraz prawdziwe emocje, które najwięcej wnoszą w każde piękne ujęcie. Bardzo dużą uwagę przykładam do detali. To wszystko tworzy prawdziwą pamiątkę, która będzie Wam umilała dni długo po tym wydarzeniu. Bo liczą się wspomnienia!

Dołącz do grupy zadowolonych klientów!

A&K
Adrianna & Kamil

Dziękujemy za piękne zdjęcia z naszego najważniejszego dnia!!! Z całego serca polecamy Olę, współpraca z nią to sama przyjemność!

01
04
V&A
Veronika & Albert

Poza tym że Ola jest kreatywna i bardzo utalentowaną osobą, to robi cudowne zdjęcia! Wystarczy przejrzeć portfolio i nie trzeba lepszej recenzji! Dziękujemy za piękną sesję narzeczeńską! Gorąco polecam!

02
04
M&M
Marta & Michał

Powiedzieć o sesji z Olą cudowna, to jak nie powiedzieć nic. To bardzo utalentowana fotograf z ogromnym wyczuciem chwili, światła i z rzadką umiejętnością ukazania na swoich zdjęciach tych wszystkich miłych uczuć jakie towarzyszyły nam podczas sesji. Letnie popołudnie, które spędziliśmy razem w plenerze pozostanie dla nas przepięknym wspomnieniem uwiecznionym na ślicznych zdjęciach. Bardzo polecam!!

03
04
S&S
Sylwia & Szymon

Wspaniała, ciepła i utalentowana, o anielskiej cierpliwości i w dodatku czyni cuda z połączenia aparatu i zachodzącego słońca!

04
04
Od pięknych zdjęć dzieli Cię już tylko krok!
Kliknij niżej alby wysłać zapytanie
CLOSE