MENU

„Zdjęcie to tylko skrawek rzeczywistości,

poruszający magię niezapomnianych wspomnień”

olala-fotografia-o-mnie-aleksandra-dziedzic

CZEŚĆ!

JESTEM ALEKSANDRA

Cześć, mam na imię Aleksandra!
Jestem fotografem wspomnień. Kocham w fotografii to, że mogę uchwycić najbardziej wartościowe momenty Waszego życia, łącznie z emocjami towarzyszącymi tym wydarzeniom. Zależy mi by pokazywać na zdjęciach prawdziwe uczucia i miłość.
W fotografii najbardziej cenię piękne światło, klimat miejsca i czasu oraz prawdziwe emocje, które najwięcej wnoszą w każde piękne ujęcie. Bardzo dużą uwagę przykładam do detali. To wszystko tworzy prawdziwą pamiątkę, która będzie Wam umilała dni długo po tym wydarzeniu. Bo liczą się wspomnienia!

Dołącz do grupy zadowolonych klientów!

Olala Fotografia-Grodzisk Mazowiecki-Warszawa-fotograf-ślubny
P&Ł

Paulina & Łukasz

Osoba z niesamowitą pasją. Olu dzięki Tobie ten dzień nie był aż tak stresujący, a pamiątki w postaci zdjęć zostaną z nami przez całe życie. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy każdemu najlepszą panią fotograf

01
08
Olala Fotografia-Grodzisk Mazowiecki-Warszawa-fotograf-ślubny
M&K

Marysia & Kamil

Piękne zdjęcia, fantastyczna Pani Fotograf! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i każdemu polecamy!

02
08
Olala Fotografia-Grodzisk Mazowiecki-Warszawa-fotograf-ślubny
B&D

Bianca & David

Thank you Ola! Ola is lovely and professional, she made our engagement shoot so relaxing and fun for us, she knew exactly what to do when it came to directing a photoshoot and we were more than HAPPY at how the photos turned out! Thank you once again Ola!

03
08
olala-fotografia-fotografia-slubna-warszawa-grodzisk-mazowiecki-milanówek-pruszków-adrianna-kamil
A&K

Adrianna & Kamil

Dziękujemy za piękne zdjęcia z naszego najważniejszego dnia!!! Z całego serca polecamy Olę, współpraca z nią to sama przyjemność!

04
08
Olala Fotografia-Grodzisk Mazowiecki-Warszawa-fotograf-ślubny
V&A

Veronika & Albert

Poza tym że Ola jest kreatywna i bardzo utalentowaną osobą, to robi cudowne zdjęcia! Wystarczy przejrzeć portfolio i nie trzeba lepszej recenzji! Dziękujemy za piękną sesję narzeczeńską i reportaż ślubny! Gorąco polecam!

05
08
sesja kobieca Kasi
K.

Kasia

Z Olą miałyśmy okazję poznać się przy organizacji aranżacji kwiatowych na jej ślubie i już wtedy wiedziałyśmy, że nasze drogi kiedyś się spotkają. Poprosiłam Olę o sesję nie wiedząc do końca jaki charakter chciałabym by owa sesja miła. Olu dziś jest ten dzień w którym pragnę Ci podziękować. Marna ze mnie modelka jednak Ty wydobyłaś ze mnie wszystko to co najpiękniejsze. Radość, spontaniczność, melancholię, seksapil. Mam zdjęcia o jakich marzyłam. Jesteś otwarta ale nie narzucająca się, sesja z Tobą to świetna zabawa. Ja jeszcze nie raz spotkam się z Tobą i Twoim obiektywem.

06
08
M&M

Marta & Michał

Powiedzieć o sesji z Olą cudowna, to jak nie powiedzieć nic. To bardzo utalentowana fotograf z ogromnym wyczuciem chwili, światła i z rzadką umiejętnością ukazania na swoich zdjęciach tych wszystkich miłych uczuć jakie towarzyszyły nam podczas sesji. Letnie popołudnie, które spędziliśmy razem w plenerze pozostanie dla nas przepięknym wspomnieniem uwiecznionym na ślicznych zdjęciach. Bardzo polecam!!

07
08
Olala Fotografia-Grodzisk Mazowiecki-Warszawa-fotograf-ślubny
S&S

Sylwia & Szymon

Wspaniała, ciepła i utalentowana, o anielskiej cierpliwości i w dodatku czyni cuda z połączenia aparatu i zachodzącego słońca!

08
08

Od pięknych zdjęć dzieli Cię już tylko krok!

Kliknij niżej alby wysłać zapytanie

CLOSE